Ogłaszamy program dnia!

Ogłaszamy program dnia!

Nasz mikrofestiwal zbliża się wielkimi krokami – już 18 czerwca, w sobotę, spotkamy się w malowniczej otulinie Niewidzialnego Turnickiego by świętować zbliżające się letnie przesilenie.
Wianki w Turnickim potrwają od rana do wieczora. Na ten dzień przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji terenowych i artystycznych. Zapraszamy Was między innymi na leśny spacer, wycieczkę rowerową, spotkanie z historią Rybotycz, trekking dzikim szlakiem, warsztaty zielne, wspólne wicie wianków, a wieczorem koncert i ognisko.
[Kliknij w grafikę, aby powiększyć]
Nasza kameralna impreza odbędzie się w Rybotyczach na terenie Gospodarstwa nad Potokiem. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i będziemy mogli spotkać się w miłej, piknikowej atmosferze. Na terenie gospodarstwa będziecie mogli między innymi skorzystać z oferty baru (grill, napoje, lody) i placu zabaw. Zabierzcie ze sobą kocyk, wodę i wygodne buty!

Nie zapomnijcie zapisać się na konkretne przygody oraz potwierdzić swojej obecności na wydarzeniu na FB. Dzięki temu będziemy mogli optymalnie przygotować się organizacyjnie na nasze spotkanie i odpowiednio zabezpieczyć teren.