Noclegi w otulinie Turnickiego – 9 propozycji

Noclegi w otulinie Turnickiego – 9 propozycji

Rzuć wszystko i przeżyj przygodę w Turnickim. Przygotowaliśmy dla Was listę sprawdzonych miejsc noclegowych.

1. Gospodarstwo "Nad Potokiem". Rybotycze

Tu odbywają się czerwcowe Wianki w Turnickim. Gospodarz udostępnia pokoje gościnne oraz miejsce do rozbicia namiotu. W sprawie rezerwacji kontaktujcie się z Panią Ewą +48 510 388 066.

2. Organistówka. Leszczawa

Dom z dużym terenem nad rzeczką za którą zaczynają się tereny parku krajobrazowego.

3. Zakole Wiaru

Zakole Wiaru zostało, stworzone przez rodzinę Rożek dla przyjaciół. Znajduje się w miejscowości Grąziowa w pobliżu znanego Arłamowa w Gminie Ustrzyki Dolne w powiecie Bieszczadzkim.

4. Pod Wiśnia - Kalwaria Pacławska

Bardzo polecamy to miejsce. Dzięki serdecznej gościnności Pani Grażyny poczujecie się tu jak na wakacjach u ulubionej cioci. Czekają na Was cudowne widoki z Kalwarii Pacławskiej, duży ogród oraz możliwość skorzystania z oferty gastronomicznej. 

5. Odpocznij u Jadzi

“Przemiłe, swojskie miejsce. Rewelacyjne jedzonko, a szczególnie pierogi z kapustą i grzybami. Do lasu parę kroków.” – tak o tym miejscu piszą Klienci.

6. Malowane Domy

Gościmy turystów, zbieramy jabłka ze starych jabłoni, działamy na rzecz ochrony przyrody Pogórza Przemyskiego i Bieszczad. Zapraszamy do naszych „malowanych domów” na odpoczynek wśród przyrody i w atmosferze świętego spokoju.

7. Koperowy Dom

Wszystkich, którzy kochają przyrodę, cenią ciszę i spokój zapraszamy do Kalwarii Pacławskiej. Będzie nam miło gościć Państwa u nas w sezonie letnim (od kwietnia do października) w naszym prawie stuletnim Koperowym Domu.

8. Chata Ostoja

Przytulny dom w Wojtkowej.

9. Noclegi Rybotycze

Prywatne kwatery nad sklepem w Rybotyczach.

Numer telefonu: +48 662 225 649